Pojďme se společně vzdělávat v otevřeném přátelském prostředí, zažijme dobrodružství, zábavu a sdílejme vědomosti. Vnímáme vás jako aktivní a rovnocenné účastníky edukačních programů pro mateřské, základní a střední školy. 

K objednání edukačního programu stačí málo

Při objednávce prosím nezapomeňte uvést název programu, možné termíny vč. času, název školy, třídu, počet účastníků, popř. účast žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, kontakt na Vás (telefon, e-mail). 

Vstupné 70 Kč / žák, pedagogický doprovod zdarma

Jak se k nám dostanete?

Naše motto: Nuda je smrtelným hříchem vzdělávání v muzeu.

Oddělení muzejní pedagogiky Muzea města Brna tvoří tým erudovaných muzejních edukátorů, kteří spolupracují na tvorbě a realizaci programů v duchu společných zásad a cílů, etického kodexu a sdílení zkušeností.

 

Chráníme Vaše soukromí

Vaše údaje zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a nařízením Evropské unie 2016/679 (GDPR). Více o ochraně osobních údajů. Vytvořením rezervace s těmito podmínkami souhlasíte.

 

 

Veřejné prohlídkové okruhy / Exkurze bez edukačního programu

Kasematy - věznice (bez průvodce)

60 minut

Spletité temné chodby, postavené v době baroka, kdy se hrad měnil na pevnost, mohly sloužit jako úkryt pro vojsko v době obléhání a později prosluly jako jeden z nejtěžších žalářů v Evropě.

Termín a vstupenky

Rozhledna a Královská kaple

Vítejte v reprezentativním křídle hradu!

Termín a vstupenky
Zavřít
Loading...