• Svatební víkend na Špilberku 2019

  Pojďte si naplánovat svatbu vašich snů v příjemné atmosféře komorního veletrhu svatebních služeb. Zveme vás na již 3. ročník Svatebního víkendu na Špilberku! Prohlédnete si místa, která lze na hradě pronajmout k obřadu, a seznámíte se s řadou svatebních profesionálů – od návrhářů a stylistů, přes šperkaře, cukráře či floristy, až po fotografy a kameramany.

  Svatební víkend na Špilberku: 2. a 3. 11. 2019

  Hrad Špilberk je oblíbeným místem mnoha párů, které si v prostorách dýchajících historií říkají své ANO. Genius loci tohoto místa určuje i tvář veletrhu. Nezveme vás na akci se stovkami vystavovatelů s bombastickým programem, který přehluší jedinečnou atmosféru hradu. Nabízíme vám místo, kde můžete navázat osobní kontakt a najít tak v klidu na jednom místě ty správné partnery pro váš jedinečný den.

  Přidejte se k nám na Facebooku a Instagramu a sledujte novinky. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Svatebního víkendu pro IOS a ANDROID. Najdete v ní vše potřebné od vystavovatelů a partnerů veletrhu až po program a aktuální dění v průběhu akce. Budete tak mít vše ihned po ruce.

  Těšíme se na vás v sobotu a v neděli 2. a 3. listopadu 2019 na Svatebním víkendu na Špilberku!

  Sobota 10–17 hodin, neděle 10–16 hodin

  Vstupenky na místě. Vstupné: 100 Kč; děti do 12 let vstup zdarma.