csČeština
Navigation

Nabídka edukačních programů

Nabídka edukačních programů Muzea města Brna: únor – červen 2023

Více informací na: edukace@muzeumbrna.cz

Jak na to?

Chcete-li si objednat edukační program, učiňte tak, prosím, s dostatečným předstihem.

Při objednávce zvoleného programu nezapomeňte uvést datum a hodinu, název školy, věk a přibližný počet účastníků, a rovněž kontakt na Vás (telefon, e-mail).

Nabízené programy se konají přednostně v časech a termínech uvedených v tabulce níže.

ČasPondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
8:00-9:00
9:00-10:00Král má tajemstvíProgramy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)
10:00-11:00-Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)
11:00-12:00-Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)
12:00-13:00-Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy ve výstavách (Tváře ze zapomnění, Poklady z depozitářů, Poklady špilberské zbrojnice aj.)Programy v expozicích (za markraběte Jošta, Umění hravě aj.)
13:00-14:00-----
14:00-15:00-----
15:00-16:00-----
16:00-17:00-----
  • Pro možnost vjezdu a odstavení autobusu na místě je nezbytné se předem informovat na telefonních číslech 542 123 661. Pro parkování i vjezd autobusu je nutné mít platnou výjimku.
  • Pokud máte zájem o prohlídkové okruhy: volejte tel.: 542 123 614 nebo pište na e-mail: kasematy@spilberk.cz. Jedná se o komentovanou prohlídku s průvodcem. Více informací o prohlídkových trasách na Špilberku naleznete zde.

Jednotná cena všech edukačních programů je 70 Kč za žáka či studenta.

Pedagogický dozor – zdarma 1 dospělá osoba na 10 dětí ZŠ nebo SŠ, nebo 1 dospělá osoba na 5 dětí MŠ.

Během pobytu v muzeu je třeba respektovat základní pravidla chování v této kulturní instituci, to znamená brát ohled na ostatní návštěvníky muzea, nedotýkat se vystavených exponátů, pokud není uvedeno jinak, ve všech expozicích platí zákaz fotografování s bleskem. Prosíme proto pedagogy, aby před návštěvou muzea své žáky a studenty na tyto zásady upozornili.

Odpovědnost za účastníky programů a jejich bezpečnost nese po celou dobu školní akce jejich pedagogický doprovod.

Budeme rádi, když po skončení programu sdělíte svůj názor muzejnímu pedagogovi. Pomůžete nám tak programy zlepšovat a přizpůsobovat zájmům a očekávání návštěvníků.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Mgr. Šárka Nováková (vedoucí oddělení)
tel.: 542 123 618, e-mail: novakova@muzeumbrna.cz

Bc. Markéta Brhlíková
tel.: 542 123 618, e-mail: brhlikova@muzeumbrna.cz

MgA. Barbora Svátková, Ph.D.
tel.: 542 123 618, e-mail: svatkova@muzeumbrna.cz

Kamila Fullerová
tel.: 542 123 618, e-mail: fullerova@muzeumbrna.cz

 

Top