csČeština
Navigation

Babinský bistro

Logo Bistro Babinský

V červenci 2013 otevřené bistro na Špilberku. Sice si vyšlápnete kopeček, ale doufáme, že to bude stát za to. Snažíme se všechno dělat poctivě a srdcem. Můžete si u nás dát zde pečený kváskový chleba, domácí paštiku, domácí koláčky, víno od Plačka, pivo od Bernarda nebo kávu Bar speciale od Juliuse Meinla a mnoho dalšího.

  • uvnitř nekuřácké, na zahrádce kuřácké bistro
  • zimní otevírací doba od 10:00 do 18:00 každý den v týdnu kromě pondělí.
  • káva Julius Meinl Bar speciale
  • domácí, zde pečený kváskový chleba, domácí paštika
  • domácí tvarohové koláčkyIkona Facebooku s odkazem na stránku Bistra Babinský
  • výběr vín z vinařství Plaček
  • v zimě topíme v kachlových kamnech

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše BB.

 

Kváskový chléb na dřevěné destičce Stolek a židle před vchodem do bistra Stůl s šálkem kávy a třemi vdolečky Stůl se dvěma sklenicemi červeného vína, dvěma paštikami a ošatkou pečiva

 

Café Špilberk

Logo Café Špilberk

Café Špilberk je nekuřácká kavárna, kterou naleznete v areálu hradu Špilberk v jižním křídle naproti dělům. Otevřena je denně od 9:00 do 21:00.

V kavárně v současnosti probíhá výstava fotografií fotografky Michaely Wecker z vojensko-historických akcí.

 

Ikona Facebooku s odkazem na stránku Café Špilberk

 

 

Šálek kávy s bílým srdíčkem v pěně

Hradní vinárna Špilberk

Hradní restaurace a vinárna Špilberk Vám může nabídnout kapacitu až 250 hostů dle uspořádání ve třech stylově různých propojených prostorech: Hradní restaurace s Rytířským sálem s kapacitou 120 hostů, Hradní hláska se salonkem prince Evgena s kapacitou  do 30 hostů, Hradní vinný sklep ze 13. století s kapacitou 50 hostů. Součástí restaurace je i letní terasa s jedinečným výhledem na Brno otevřená od března do října. Na Hradní hlásku navazuje Jižní terasa hradu s kapacitou až 600 hostů.

Nabídneme Vám vynikající českou kuchyni v moderním pojetí. Naší specialitou jsou degustační menu z moderní české kuchyně. Pro menší společnosti nabízíme i Hradní hostinu servírovanou na mečích a porcovanou přímo před hosty u stolu. Náš vinný lístek uspokojí všechny milovníky moravských vín. Pochutnáte si také na Hradním frgálu dle našeho vlastního receptu, připraveného speciálně pro hradní restauraci.

www.hradnivinarna.cz

Ikona Facebooku s odkazem na profil Hradní restaurace Špilberk

 

 

Barevná koláž s pohledy do restaurace a na hrad Špilberk

Top