• SLEVA 20 % NA VŠECHNO, PROTOŽE KONČÍ ROK 2020!

  Milí návštěvníci, v předvánočním čase jsme pro vás připravili speciální dárek. V naší prodejně suvenýrů v barokní lékárně na hradě Špilberku získáte od 16. do 23. prosince 2020 slevu 20 % na nákup veškerého zboží z nabídky.

  Končí rok 2020, a tak pro vás máme slevu 20 % na všechno!

  Co u nás najdete? Kromě tradičních upomínkových předmětů s tematikou Brna a Špilberku tu máme také krásné knížky o historii, umění a architektuře, hrníčky, zápisníky, kalendáře, přívěšky i menší hračky. Zveme vás na příjemnou procházku na hrad, při které navíc pořídíte pěkné dárky. Uspěchané davy a tlačenice tu rozhodně nepotkáte.

  Sleva 20 % platí také na veškeré zboží v bookshopu vily Tugendhat. I tam najdete publikace o architektuře a stylové dárkové předměty. Nabídku můžete využít od 16. do 23. prosince 2020.

  Prodejna suvenýrů na hradě Špilberku je otevřená od úterý do neděle od 9.00 do 16.30, bookshop ve vile Tugendhat je otevřený od úterý do neděle od 10.00 do 17.00. Obě prodejní místa můžete navštívit i při uzavření památek, prodej je totiž nadále povolen. Těšíme se na vás!

  Sleva 20 % na všechno, co zakoupíte ve dnech 16. 12. až 23. 12. v suvenýrech na Špilberku a v bookshopu ve vile Tugendhat.

  Náš tip: Mezi nejkrásnější knihy, které máme v nabídce, patří např. oceňovaná publikace „Vize modernosti: Rudolf Sandalo“ nebo obsáhlá monografie meziválečného brněnského architekta Jiřího Krohy. Komu je nadělíte pod stromeček? 🙂