• VUS Ondráš a slovenský PUĽS vystoupí na Špilberku

  Nejslavnější české folklorní uskupení, Vojenský umělecký soubor Ondráš, patří mezi stálice letních večerů na hradě Špilberku. Folklor v jeho podání nebude v programu chybět ani letos. Tentokrát se členové souboru blýsknou s představením nazvaným Ondrášovské putování. Spolu s nimi tu vystoupí i Poddukelský umelecký ľudový súbor – PUĽS z Prešova ze Slovenska. Jste srdečně zváni!

  VUS Ondráš a PUĽS se vám představí ve středu 13. června 2018 od 20.30 na velkém nádvoří Špilberku.

  V tomto celosouborovém tanečně-hudebním pořadu zhlédnete taneční, pěvecká a hudební čísla z nejrůznějších etnografických regionů Čech, Moravy a Slovenska. Těšte se na to nejlepší z lidového umění – přímo pod širým nebem na Špilberku.

  Toto vystoupení na Špilberku zahajuje 21. ročník letních folklorních večerů F SCÉNA 2018. O dalších představeních v rámci tohoto festivalu se dočtete zde. 

  Vstup na všechny večery festivalu F SCÉNA je volný, na místě můžete přispět do pokladniček ve prospěch Vojenského fondu solidarity. Na zahajovací vystoupení na Špilberku si můžete rezervovat místenky na telefonu 604 853 801 nebo na mailu hurakova@volny.cz.

  IMG_1631