• Svatební víkend na Špilberku

  Jak vypadá svatba vašich snů? Nebo si vaše představy ještě potřebujete utřídit? Máme pro vás příjemné řešení. Zveme vás na Svatební víkend na hradě Špilberku. Právě zde si čím dál víc párů říká v prostorách dýchajících historií své ano. Prohlédnete si místa vhodná pro svatební obřad – od královské kaple s nádechem gotiky až po jihozápadní bastion s výhledem na město. Zároveň se seznámíte s řadou profesionálních poskytovateli svatebních služeb. Genius loci Špilberku udá tón celého veletrhu. Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den.

  Svatební víkend na Špilberku se chystá na 4. a 5. listopadu 2017, vždy od 10 do 17 hodin.

  Těšit se můžete na soutěž s rodinným zlatnictvím Balcar Diamonds, která vám představí nádherný diamant. Kdo si nejlépe tipne jeho hodnotu, vyhraje snubní prsteny v hodnotě 30 tisíc korun. Štěstí můžete zkusit i v tombole. Jednou z cen budou vstupenky na brněnskou na brněnskou předpremiéru komedie Dokud nás svatba nerozdělí režiséra Erica Toledana a Oliviera Nakacheho ze zákulisí organizování svateb. Vyhrát budete moci třeba i svatební obřad na Špilberku za 3 a půl tisíce. Kromě toho se chystá také Souboj nevěst, taneční vystoupení a módní přehlídky. Velkým lákadlem pro vás bude svatební dobový retro obřad ve stylu 70. let. Pojďte se podívat, jak se lidé brávali v minulosti. Nebude chybět nevěsta v kostýmku ani ženich v dederonce.  Klidně jim můžete přijít dělat (retro) svědky.

  A které firmy se na Špilberku představí?

  Uvidíte snubní a zásnubní prsteny od českého návrháře – Kadaník RINGS nebo ručně vyráběná svatební oznámení od grafičky a výtvarnice Petry Zobačové. Kolekci svatebních šatů představí dvojice Kabelková & Oplocká nebo svatební salon Caxa, uvidíte i originální šaty LENA.BE návrhářky Magdalény Bergmanové. Pánské obleky na míru za atraktivní ceny předvede salon IL STYL Ivo Lizna, představí se i exkluzivní půjčovna a prodejna pánských obleků a doplňků Ceremoni. Nevěsty i ženichy zase nadchne zakázkové krejčovství Delor.

  Kde svatbu uspořádat? Své unikátní prostory představí kromě samotného Špilberku hotel Courtyard by Marriott Brno, Vinařství Nosreti nebo restaurace Balaboosta v Modřicích. Co k tomu za hudbu? Poznáte se s Cimbálovou muzikou Denár nebo s DJem Borisem. Kytice a květinové dekorace představí Simply Flowers.

  A co styling? Seznámíte se s Monikou Morawitzovou, která se věnuje kosmetice, vizážistice a řasovému stylingu, s kadeřnickým salonem Mimaxiv nebo s kosmetickým salonem Radka Olivera. Své dorty, cukroví a sladkosti představí Mamma Cupcakes Maky, Katrin Cukrářská výroba nebo Cupcakekárna.

  Uvidíte i práce několika svatebních fotografů: Photo Nejedlí, Matouš Bárta, Jan Vašulín nebo Vanda photography. Váš svatební den od příprav přes obřad až po oslavy se může vejít do jediného krásného videa. To vám ukážou Wombat Pictures. Na svatbu si dokonce můžete pronajmout limuzínu od Newport car nebo si můžete nechat vystřihnout papírovou siluetu od silhouette artist Angelo.

  Nebude chybět ani svatební koordinátorka Veronika Polehlová a její AV your day.  Svatebním víkendem na Špilberku vás provede Jana Musilová, členka Městského divadla Brno. Uvidíte ji v roli moderátorky i zpěvačky. Její hlas znáte z dabingu, propůjčila jej například agentce Scullyové.

  Program dne Svatební Špilberk 2017

  Sobota 10.00 – 17.00 

  10.00 – slavnostní zahájení 1. ročníku
  11.00 – módní přehlídka salonu DELOR a Lena Be
  11.45 – hudební vystoupení Jana Musilová
  12.20 – Tvoje svatba – Souboj nevěst
  12.40 – tombola
  13.00 – taneční vystoupení
  14.00 – Retro obřad – v kostýmku a v dederonce
  15.00 – módní přehlídka salonu Caxa
  15.30 – tombola
  16.00 – vystoupení CIMBÁL Denár
  17.00 – Zakončení 1. dne Svatebního víkendu

  Neděle 10.00 – 17.00

  10.30 – hudební vystoupení Jana Musilová
  11.00 – módní přehlídka salonu CAXA
  12.00 – vystoupení Cimbál  Denár
  12.30 – tombola
  13.00 – módní přehlídka salonu DELOR a Lena Be
  14.00 – hudební vystoupení Jana Musilová
  14.30 – Tvoje svatba – Souboj nevěst
  15.00 – Škola tance
  15.30 – tombola
  16.45 – Zakončení 1. ročníku Svatebního víkendu

  Jednotné vstupné: 80 Kč (platí na jeden den)

  Svatební víkend na Špilberku se koná 4. a 5. listopadu, po oba dny od 10 do 17 hodin.