Navigation

Babinský bistro

logo babinský

V červenci 2013 otevřené bistro na Špilberku. Sice si vyšlápnete kopeček, ale doufáme, že to bude stát za to. Snažíme se všechno dělat poctivě a srdcem. Můžete si u nás dát zde pečený kváskový chleba, domácí paštiku, domácí koláčky, víno od Plačka, pivo od Bernarda nebo kávu Bar speciale od Juliuse Meinla a mnoho dalšího.

- uvnitř nekuřácké, na zahrádce kuřácké bistro
- zimní otevírací doba od 8:00 do 18:00 každý den v týdnu kromě pondělí.
- káva Julius Meinl Bar speciale
- domácí, zde pečený kváskový chleba, domácí paštika
- domácí tvarohové koláčkyindex
- výběr vín z vinařství Plaček
- v zimě topíme v kachlových kamnech

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaše BB.

 

IMG_6420 IMG_6361 babinsky_fb-22 babinsky_fb-17_upr

 

Café Špilberk

DSC_8322 (1)

Kavárna je z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřena…

 index

 

 

 

 

Hradní vinárna Špilberk

 spilberg_logoZ původně  barokních  kasáren,  přistavěných k jižnímu  křídlu  vznikla  Hradní vinárna – vinný restaurant  Špilberk. Hradní vinárna Špilberk je unikátní vinný restaurant v prostorách středověkého hradu ze  16. století s nově zrestaurovaným interiérem. Interiéru dominují ozdobné dřevěné obložení  stěn,  vyřezávané trámové  stropy a malovaná kachlová  kamna.

Šéfkuchař hradní restaurace Vám nabídne vynikající českou kuchyni a zvěřinové speciality.  Pochutnáte si také na Hradním frgálu dle našeho vlastního receptu, připraveného speciálně pro hradní restauraci. Náš vinný lístek uspokojí všechny milovníky moravských vín. V pátek a sobotu večer od 19,00 hod můžete degustovat víno z našich sklepů pří pravé moravské cimbálce.

          
                                                           

01 DSC_2908   P1090209   P1090196