• MISS A MISTR CHARME 2015

    Finále 8. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše MISS A MISTR CHARME 2015 proběhne za účasti pana premiéra Mgr. Bohuslava Sobotky, ale těšit se můžeme i na další významné a známé osobnosti dne 13.6.2015 na Špilberku v Brně v 18 hodin. Letošní finále soutěže  je součástí projektu Brno – město uprostřed Evropy.

    Celým večerem bude provázet Miroslav Šimůnek a originalitu do soutěže vnese i pestrý program, který obohatí mnohá atraktivní vystoupení, krása a šarm! Předvede se například taneční skupina čtyřnásobných mistrů světa v Show dance. V porotě nebude chybět Miss Mirabelle Francie a ředitelka soutěže Jana Couralová, dále za sportovce usedne v porotě Petr Švancara a herec Městského divadla Brno Jakub Uličník (člen skupiny All X), muzikálová zpěvačka Vendula Příhodová a mnoho dalších. Muzeum města Brna bude zastupovat ředitel Pavel Ciprian.

    Na vítěze soutěže čeká opět množství krásných darů, cestování, zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s modelovou a uměleckou agenturou CHARME, škola modelingu atd. Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu atp., ale klade důraz na výběr inteligentních a šarmantních osobností.

    Více informací najdete na www.charmemodels.cz