• Zajdi na Špilas, vyhraj bečku!

  Vyhlašujeme soutěž o silvestrovskou bečku Brněnské 12 od Hauskrechta! Zajdi do výstavy Žít pivo, kde se ukrývají tři indicie – ty ti pomohou odhalit heslo. Vyhraj pro partu velkou bečku (100 piv) na silvestra!

  Jak ve výstavě Žít pivo najít tři indicie? Ke každé vám dáme nápovědu.

  1)      Bez sladu se pivo neobejde, dnes ani v minulosti. Jak ale zaříditi, by byl suchý dosti? Je to valach? Pec snad trochu? Zapátrejte v jeho rohu.

   

  2)      Hostinskému došlo pivo, ve sklepě má další sud. Klíč však není k nalezení – a tak polévá ho stud. Kde ho nechal? Kam se schoval? Hosté mají žízeň, zášť. Skrýší pro klíč od sklepení, je hostinského vlastní plášť.

   

  3)      Karel Gott je ještě mlád, vše normální zdá se. Jak si vede ten náš stát? To štamgast tady ptá se. Informační orgán drží, listuje a hledá, pravdu nerozezná od lží, Americe běda!

   

  Tři indicie odkazují na heslo, uhodni jej a pošli nám jej spolu s číslem vstupenky z výstavy Žít pivo na mail becka@spilberk.cz do 28. 12 do 12:00. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce.

   

  Soutěžní podmínky

  1)      Soutěž je určena návštěvníkům výstavy Žít pivo starším 18 let.

  2)      Soutěžící musí zaslat správné heslo spolu s číslem vstupenky do výstavy Žít pivo nejpozději do 28. prosince do 12:00 mailem na adresu becka@spilberk.cz. V mailu musí být také uvedeno jméno a příjmení soutěžící/ho, pro jistotu i telefonní číslo.

  3)      Do slosování budou zařazeny jen správné odpovědi s číslem vstupenky do výstavy Žít pivo, jež byla zakoupena v prosinci 2015.

  4)      Na jedno číslo vstupenky je možné zaslat pouze jednu odpověď s heslem. V případě duplicity čísel vstupenek bude do slosování zařazena pouze odpověď, která přišla s uvedeným číslem vstupenky jako první.

  5)      Správné odpovědi budou slosovány a vyhlášeny 27. prosince večer, výherce bude kontaktován e-mailem. V případě uvedení tel. čísla v odpovědi i telefonicky.

  6)      Sud Brněnské 12 (50l) bude pro výherce připraven k vyzvednutí v pivovaru Hauskrecht (ulice Porážka 3, Brno, otevřeno 9 – 17h), výhra bude vydána jen osobě starší 18 let. Výherce si může cenu vyzvednout až do 31. 1. 2016, k vyzvednutí ale bude i ve dnech 29. a 30. prosince 2015.

  7)      Při vyzvednutí výhry musí výherce na místě složit vratnou zálohu na sud ve výši 1000 Kč.

  8)      Výčepní zařízení není součástí výhry.

  9)      Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Muzea města Brna ani jejich rodinní příslušníci.

  Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

  vstupenka cislo web