Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • _MG_6554

  Dámská jízda mezi klobouky

  Zveme vás na první doprovodný program pro veřejnost k výstavě A klobouk dělá dámu... již 9. prosince 2015.

 • Pivovar Silingrak web

  Přednáška o Františku Ondřeji Poupěti

  Bez Poupěte by české pivo nebylo českým pivem. Zveme vás 1. prosince na přednášku Libora Vykoupila s názvem „František Ondřej Poupě a české pivovarnictví“. Jak Poupě pivo změnil?

 • poupe web

  Žít pivo s Poupětem

  Připomeňte si ve dnech 28. listopadu a 1. prosince s Muzeem města Brna geniálního sládka a inovátora výroby piva Františka Ondřeje Poupěte. Uplyne 210 let od jeho úmrtí.

 • Švejdová orig 001

  Pohádkové Vánoce na Špilberku

  Srdečně vás zveme na Pohádkové Vánoce na Špilberku v sobotu 12. prosince. Čeká vás speciální program ve výstavě Hádám, hádám pohádku i na nádvoří.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno