Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • VT_003

  Stanovisko
  Muzea města Brna

  Stanovisko Muzea města Brna, Moravské galerie v Brně a Národního památkového ústavu - územní odborné pracoviště v Brně k publikaci autorů Daniela Hammer Tugendhatová, Ivo Hammer, Wolf Tegethoff: Vila Tugendhat Ludwiga Miese van der Rohe. Rodinný dům Tugendhatových.

 • cissura2-e1396946487938

  Byla na Špilberku penězokazecká dílna?

  Předměty nalezené v rámci archeologického výzkumu jižního křídla hradu Špilberk prošly konzervací a jsou nyní vystaveny v severním křídle hradu.

 • Velikonoce

  Velikonoce 2014

  Na co se můžete přijít podívat o Velikonocích.

 • procházky kavárny 003

  Program 50+

  Po mimořádném úspěchu loňských architektonických vycházek pro seniory pokračujeme i v roce 2014 v putování za historií a zajímavostmi brněnské architektury.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno