Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • atentát 08

  Rekordní návštěvnost v roce 2014!

  Právě jsme to spočítali – v roce 2014 jsme dosáhli nejvyšší návštěvnosti od roku 1998. Potěšte se s námi!

 • MMB002

  Týden výtvarné kultury na Špilberku

  Mimořádná otevírací doba ve výtvarných expozicích, zlevněné vstupné, komentované prohlídky, animační programy, interaktivní stezka – to vše od 9. do 15.3. na Špilberku.

 • forum2

  Forum Brunense 2014

  Právě vyšlo nové číslo Forum Brunense s dávkou zajímavostí o brněnské historii.

 • rekl hračky 025 f1

  Jarní prázdniny v Muzeu hraček

  Ještě nemáte plány na jarní prázdniny? Muzeum města Brna pro Vás připravilo po dobu jarních prázdnin speciální program v Muzeu hraček v Měnínské bráně.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno