Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • 1609_4e79db9106

  Komentované vycházky pro seniory

  V rámci našeho „Programu 50+“ Vás zveme na komentované vycházky za památkami brněnské historie. První se uskuteční již 21.4.

 • velikonoce 013_web

  Velikonoční prázdniny v muzeu

  Muzeum otvírá své brány i o velikonočních prázdninách. Pro děti je připravený program v Muzeu hraček. Dospělí si mohou užít výstavu Saudek & Saudek 80 na Špilberku.

 • atentát 08

  Rekordní návštěvnost v roce 2014!

  Právě jsme to spočítali – v roce 2014 jsme dosáhli nejvyšší návštěvnosti od roku 1998. Potěšte se s námi!

 • tvk 13c 015_upr

  Šifra Špilberk

  Buďte mezi prvními, kdo vyzkouší novou interaktivní stezku pro hráče od 9 let, skupiny i jednotlivce. Začínáme 25. ledna.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno