Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • Konference pivo4 web

  Konference o pivovarnictví v českých zemích

  Špilberk hostil na konci září konferenci o historii pivovarnictví v českých zemích. Vybrané příspěvky budou k přečtení i v časopise Kvasný průmysl.

 • teze web

  Komentovaná prohlídka kabinetu grafiky

  Zveme vás na komentovanou prohlídku kabinetu grafiky dne 24. října v 15 hodin. O mědirytech, leptech a kresbách bude vyprávět kurátorka Jana Svobodová.

 • Špilberk 029

  Pozor, mění se otevírací doba

  Zimní sezóna na Špilberku začíná 1. října a s tím se mění i otevírací doba. Navštívit nás můžete o hodinu dřív, avšak o hodinu dřív i zavíráme. Čtěte podrobnější informaci dále.

 • KU 3 věku

  Kulturní akademie třetího věku startuje

  Kulturní akademie je určena všem milovníkům historie a brněnské kultury vůbec ve věku 55+ bez zvláštních nároků na vzdělání.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno