Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • lss web

  Letní shakespearovské slavnosti 2016

  Letní večery budou na Špilberku i letos patřit Williamu Shakespearovi. Od 16. července do 12. srpna vás zveme na Letní shakespearovské slavnosti!

 • letnikino nahled

  Letní kino Špilberk 2016

  Letní kino za 80/65 Kč, krásný výhled a super filmy najdete jenom na Špilberku. V červenci se promítá od 21.30, v srpnu od 21.00. Který film si vyberete?

 • phn hradba nahled

  Provázek na hrad!

  Festival Provázek na hrad! vám ve dnech 25. až 30. června představí to nejlepší, co Divadlo Husa na provázku umí. Nenechte si ujít!

 • Isla 3

  Vášnivá Ibérica na Špilberku

  Zveme vás velkolepé zakončení letošního ročníku festivalu Ibérica na Špilberku. 30. červa se od 20.30 těšte na flamenco a action painting!

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové BrnoTop