Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


UPOZORNĚNÍ: O víkendu 10. a 11. září 2016 po celém areálu hradu Špilberku probíhá akce „Špilberk žije v pohádce.“ Vstupné na akci se vybírá již při vstupu do areálu, tzn. vstup zdarma na hradby, nádvoří či do hradních restauračních zařízení nebude možný. Více o akci zde.

Aktuality

 • svk nahled

  DO KASEMAT S NÍM!

  Zažít kasematy trochu jinak – v noci a jako vězeň? Teď máte šanci. Zveme vás na tematické nocování v kasematech s překvapením o sobotách 20. srpna a 17. a 24. září. Odvahu s sebou!

 • szvp nahled

  Špilberk žije v pohádce

  Navštívit pohádkový svět, užít si spoustu zábavy a nakonec vyzrát i na draka. To vše zažijete na hradě Špilberku! Srdečně vás zveme na dva dny, kdy si spolu s dětmi užijete pohádkové dobrodružství. Špilberk žije v pohádce o víkendu 10. a 11. září 2016.

 • letnikino nahled

  Letní kino Špilberk 2016

  Letní kino za 80/65 Kč, krásný výhled a super filmy najdete jenom na Špilberku. V červenci se promítá od 21.30, v srpnu od 21.00. Který film si vyberete?

 • bb

  17. Mezinarodní hudební festival Špilberk

  Filharmonie Brno se představí mezi 16. a 27. srpnem na velkém nádvoří hradu Špilberku. Zveme vás na hvězdný festival pod hvězdnou oblohou!

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové BrnoTop