Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • web svedi

  Špilberk žije! Aneb Švédi nás nedostanou

  Zábavný rodinný víkend s atmosférou nedobytné pevnosti roku 1645. Tajemná šifrovací hra pro všechny a program po celém areálu. Špilberk žije! 12. a 13. září.

 • rozkvetlatresen

  Komentované prohlídky výstavy k 70. výročí ukončení II. světové války

  Komentované prohlídky výstavy Na Starém Brně kvetly mandloně se konají o sobotách 22. 8. a 5. 9. 2015 vždy v 16:00 hodin.

 • logo - vbp

  Víkend s brněnskými pivovary

  Doprovodná akce k výstavě ŽÍT PIVO představí 29. a 30. 8. současnou brněnskou pivovarskou produkci. Součástí bude i soutěž o nejlepší brněnské pivo a zvýhodněné vstupné 1+1 do výstavy ŽÍT PIVO.

 • IMG_7924_web

  Komentovaná prohlídka výstavy Skororetro

  Zveme vás na komentovanou prohlídku výstavy Skororetro sochaře Jiřího Sobotky dne 27. srpna. Provede ji autor a kurátorka Hana Fadingerová.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno