Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • web svedi

  Špilberk žije! Aneb Švédi nás nedostanou

  Zábavný rodinný víkend s atmosférou nedobytné pevnosti roku 1645. Tajemná šifrovací hra pro všechny a program po celém areálu. Špilberk žije! 12. a 13. září.

 • rozkvetlatresen

  Komentované prohlídky výstavy k 70. výročí ukončení II. světové války

  Komentované prohlídky výstavy Na Starém Brně kvetly mandloně se konají o sobotách 22. 8. a 5. 9. 2015 vždy v 16:00 hodin.

 • logo - vbp

  Víkend s brněnskými pivovary

  Zajímá Vás, který pivovar byl podle našich návštěvníků nejlepší? Podívejte se. Už známe vítěze.

 • IMG_5624a_web

  Nová kostýmovaná prohlídka:
  Kterak Švédi Brno nedobyli

  U příležitosti 370. výročí obléhání Brna Švédy jsme pro vás připravili zbrusu novou kostýmovanou prohlídku "Kterak Švédi Brno nedobyli". Začínáme už 9. května!

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno