Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


Aktuality

 • Tajemné vánoce 045

  Naposled za Čechem pro autogram

  Než skončí výstava Tajemné příběhy Pavla Čecha, přijďte ještě na poslední doprovodnou akci. V sobotu 25. února v 15 hodin bude autogramiáda s Pavlem Čechem.

 • uvodm

  Jarní prázdniny na vlně

  Jak s dětmi trávit jarní prázdniny? Muzeum města Brna vás zve na celkem čtyři kurzy plstění, při nichž se s dětmi naučíte vyrábět z vlny ozdoby a doplňky.

 • IMG_9125aaa

  Právě vychází nové Forum Brunense

  Další ročník sborníku Forum Brunense je tu. Dozvíte se v něm, co se dělo v minulém roce v Muzeu města Brna a dočtete se o bádání historiků – třeba o brněnském maratonském běžci nebo o původních barvách Tesařovy vily.

 • exp Vasarely 026

  Týden výtvarné kultury 2017

  Op-artová výstava a její animační program pro žáky a studenty – to vás čeká na Špilberku během Týdne výtvarné kultury od 21. března.

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové Brno