Navigation
 • Hrad Špilberk

 • Špilberk - letecký pohled


UPOZORNĚNÍ: Od 3. - 5. 6. 2016 budou z důvodu konání Špilberk Food Festivalu uzavřeny pro veřejnost expozice, přechodné výstavy i rozhledna hradu Špilberku. Provoz kasemat zůstává nezměněn.

Aktuality

 • hračky 10

  Vyprávění o osudech hraček

  Již 4. 6. 2016 v 15.00 další program pro děti v Měnínské bráně. Tentokrát zaměřený hlavně na poutavé vyprávění paní Milady Kollárové.

 • besedacmk czechteam nahled

  Češi a migrační krize

  Nejslavnější fotka Steva McCurryho vznikla v uprchlickém táboře. Jaké jsou zkušenosti dobrovolníků z dnešních táborů? Zveme vás na besedu Češi a migrační krize ve čtvrtek 2. června v 17.00.

 • IMG_7205

  Špilberk Food Festival 2016

  Špilberk Food Festival není jen o jídle, je to i o vášni z vaření, o gastronomii jako umění. Ten letošní se bude konat 3. - 5. 6. 2016.

 • mmmm

  MIG 21 a Barbora Poláková na Špilberku

  Nafrněná a malotraktorem? Na Špilberku určitě. Zveme vás 16. června ve 20.00 na hvězdy české pop-music Báru Polákovou a MIG 21!

Možnosti prohlídek

vstupneV současné době si návštěvníci mohou vybrat z více variant prohlídek. Možnosti prohlídek jsou uzpůsobeny tak, aby si každý návštěvník mohl zvolit pro sebe tu nejideálnější variantu
– od rodin s dětmi až po seniory.

Více informací

Otevírací doba


Otevírací doba je přizpůsobená požadavkům návštěvníků. a je různá pro různé části hradu. Na stránce jsou rovněž uvedeny změny otevírací doby, které se vztahují k pořádaným akcím na hradě Špilberk.

Více informací

Vstupné

vstupne

Vstupné se liší podle částí hradu, prohlídkových okruhů a výstav a expozic. Nabízíme také zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Více informací

Kudy na Špilberk

Na hrad Špilberk se můžete dostat různými cestami,záleží, kde se nacházíte a jakou formu přepravy zvolíte. Díky dispozici hradu, který je dobře viditelný ze všech koutů Brna a navigaci, kterou naleznete níže, na hrad Špilberk s jistotou dorazíte.

Více informací

Kasematy

O nové BrnoTop